Blog - Quick Gym

Blog

TRENINGI GRUPOWE EMS

23
styczeń
2023

Wprowadzamy nowość w całym TRÓJMIEŚCIE Trenuj metodą EMS w nowej lepszej cenie – już od lutego 2023 Jako pierwsi w całym Trójmieście wprowadzamy możliwość trenowania metodą EMS w nowych lepszych cenach, dzięki wprowadzeniu zajęć grupowych EMS. Karnety na treningi w grupie są o 20% tańsze niż karnety indywidualne + w ramach karnetu każdy uczestnik ma […]

Zobacz więcej
STUDIO TRENINGÓW PERSONALNYCH GDAŃSK

6 porad, jak osiągać lepsze efekty treningów

19
październik
2022

Aktywność fizyczna jest w Twoim życiu nie od dziś, a Ty wciąż nie zauważasz efektów, na których Ci zależało? Mamy dziś dla Ciebie kilka cennych wskazówek, dzięki którym rezultaty Twoich treningów będą znacznie lepsze!

Zobacz więcej

Jak wybrać najlepszego trenera personalnego?

12
październik
2022

Wybór trenera personalnego wiąże się często z dużym dylematem. Ma on być w końcu mentorem na drodze po lepsze zdrowie, kondycję i sylwetkę! Dziś podpowiemy Ci, na co zwracać uwagę, decydując się na indywidualną współpracę treningową.

Zobacz więcej

Kobieca sylwetka – dlaczego warto trenować według planu treningowego?

11
październik
2022

Konkretny plan treningowy rozpisany w oparciu o potrzeby, możliwości i stan zdrowia podopiecznej, to bez wątpienia klucz do sukcesu. Pomaga on osiągnąć zamierzone cele i umożliwia stały rozwój – bez określonego planu znacznie trudniej jest zmotywować się do działania. Dlaczego jeszcze warto trenować według rozpiski treningów?

Zobacz więcej

Co zrobić, aby spalić tkankę tłuszczową z brzucha?

6
październik
2022

Wiele osób decyduje się na treningi, chcąc spalić tkankę tłuszczową z określonej partii ciała – a wszechobecne ćwiczenia „na niechcianą oponkę” czy „boczki” utwierdzają nas w przekonaniu, że to możliwe. Warto wiedzieć, że nie istnieje coś takiego, jak miejscowe spalanie tłuszczu. Możemy jednak tak dopasować ćwiczenia w naszym planie treningowym, aby osiągnąć zamierzony efekt, trenując przy tym wiele grup mięśni!

Zobacz więcej