Co wyróżnia Quick Gym od zwykłej siłowni? - Quick Gym

Co wyróżnia Quick Gym od zwykłej siłowni?

20 sierpnia 2021 | autor: Alicja Czebiołko

Co wyróżnia Quick Gym od zwykłej siłowni?

Quick Gym Gdańsk Trening EMS

Trening personalny w kameralnej atmosferze

Wiele osób na różnym etapie i poziomie zaawansowania narzeka na tłumy na siłowniach i brak prywatności. Jeśli lubisz kameralną atmosferę, która pozwala Ci skupić się na sobie i na realizacji swoich celów, nie mogłeś trafić lepiej! W Quick Gym ćwiczysz indywidualnie bądź w parze pod czujnym okiem profesjonalnego trenera, który uczy Cię poprawnej techniki i udziela cennych rad, jak dodatkowo wzbogacić Twój trening.

Trening personalny dostosowany do Twoich potrzeb

W Quick Gym w Gdańsku oferujemy treningi personalne pod okiem wykwalifikowanych, certyfikowanych trenerów. Trening personalny to możliwość dostosowania programu do Twoich potrzeb. Plan treningowy układasz razem z prywatnym trenerem. By był on w pełni unikatowy i dostosowany do Ciebie, najpierw analizujemy skład Twojego ciała i rekomendujemy rodzaj treningu, który pozwoli Ci najszybciej osiągnąć pożądane rezultaty. Dodatkowo możesz skorzystać z usług naszego doświadczonego dietetyka, dzięki czemu przygotujesz i wdrożysz kompleksowy i skuteczny plan przemodelowania Twojego ciała i rozpoczęcia zdrowszego niż do tej pory stylu życia.

Trening personalny dla początkujących

Osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią, potrzebują czasu, by się na niej odnaleźć i odkryć przeznaczenie każdego z urządzeń. Z trenerem personalnym poznasz poprawne wykorzystanie sprzętu do ćwiczeń i od razu przejdziesz do pracy nad swoją sylwetką i kondycją – szybko nauczysz się efektywnych metod na zrzucenie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki, zbudowanie mięśni, poprawienie wytrzymałości i kondycji, a także powrócisz do formy po różnego rodzaju urazach i kontuzjach. Wykorzystaj potencjał naszego kameralnego studia i szybko osiągnij wymarzone rezultaty. Jeśli nie jesteś pewien, czy to coś dla Ciebie, zawsze możesz przyjść na trening próbny! Nie oczekujemy długotrwałych zobowiązań w postaci kilkumiesięcznego karnetu – płacisz za trening.

Trening personalny dla zapracowanych

Od dawna pragniesz prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, jednak nie masz na to czasu? Masz za sobą pierwsze doświadczenia na siłowni, ale nie masz motywacji by kontynuować treningi? Jeśli regularne uczęszczanie na siłownię to jeden z punktów na Twoich noworocznych listach postanowień, które później lądują w koszu, wiemy, jak zmotywować Cię do wysiłku!

Trening z prywatnym trenerem personalnym w kameralnej atmosferze pozwoli Ci odkryć, jakie ćwiczenia sprawdzają się w Twoim przypadku najlepiej i sprawiają Ci najwięcej radości. Dodatkową motywacją może być trening w parach. Jeśli lubisz współzawodnictwo, z pewnością przyniesie Ci on dużo satysfakcji.

Co więcej, nie oczekujemy od Ciebie długotrwałych zobowiązań. Ty decydujesz, ile treningów chcesz wykupić. Trening personalny to u nas standard, nie dodatkowo płatny luksus!

Trening personalny tylko z najlepszymi! Postaw na doświadczoną kadrę, dla której liczy się Twoje zdrowie. Dbamy o to, żebyś poprawnie wykonywał ćwiczenia i nie nabawił się kontuzji. Do dyspozycji w klubie masz też szatnię, łazienkę z prysznicem i strefę, gdzie możesz zrelaksować się podczas masażu.