Dlaczego warto wybrać Quick Gym? - Quick Gym

Dlaczego warto wybrać Quick Gym?

2 maja 2022 | autor: Alicja Czebiołko

Dlaczego warto wybrać Quick Gym?

Quick Gym EMS trening Gdańsk

Trening EMS jest coraz bardziej popularny w Polsce. Wszyscy chcemy tego samego – czuć się dobrze we własnym ciele pomimo życia w biegu i nieustannego wyścigu z czasem. Z pomocną nadciągnął trening innowacyjny EMS. Trening ten jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania, czyli bycie w dobrej formie fizycznej przy maksymalnej oszczędności czasu.  Dzięki temu coraz więcej otwiera się punktów, które oferują trening EMS. 

Quick Gym powstał z myślą o osobach, które cenią sobie komfort i prywatność. Trening w kameralnym studio jest idealnym rozwiązaniem dla tych którzy nie lubią tłumów na siłowni. W dodatku nie lubią uczestniczyć się w zajęciach grupowych w klubach fitness. Podczas treningu EMS masz duże poczucie komfortu. Podczas treningu jedyna osoba, z którą masz styczność to Twój osobisty trener personalny, który czuwa nad przebiegiem całego treningu.

Najważniejsze dla nas jest indywidualna opieka nad klientem, śledzenie jego postępów.

Przychodząc do Quick Gym wystarczy, że weźmiesz za sobą zmienne obuwie. Stój do ćwiczeń, ręcznik, wodę i ogromną dawkę motywacji dostaniesz u nas. Na trening możesz przyjść w przerwie pracy,  prosto ze spaceru czy pomiędzy spotkaniami biznesowymi. Po treningu możesz skorzystać prysznica i wrócić do dalszych zajęć.

Quick Gym przygotowaliśmy kącik dla dzieci, dzięki temu możesz przyjść ze swoją pociechą. Wiemy jak ciężko jest mamom znalezienie chwili dla siebie oraz, że powrót do formy sprzed ciąży to duże wyzwanie. Przyjdź ze swoim maluszkiem do nas. Ty zrobisz trening, a dziecko w ciągu 20 minut pobawi się w kąciku. Maluszek nie zdąży się zorientować zanim Ty już zrobisz trening . Dzięki temu nie musisz szukać opieki na czas kiedy chciałabyś iść na trening. Wolną chwilę będziesz mogła wykorzystać w inny sposób.

Dla kogo jest trening EMS?

Jak sama nazwa wskazuje, w Quick Gym zrobisz szybki, ale skuteczny trening. 

Stworzyliśmy miejsce dla osób:

  • zapracowanych, które cenią sobie każda minutę swojego czasu
  • dla tych, których życie nie kręci się wokół siłowni, lecz chcą żyć zdrowo i dobrze wyglądać
  • dla tych, których główną wymówką jest brak czasu
  • którzy nie lubią skomplikowanych ćwiczeń
  • dla osób które cenią sobie indywidualne podejście i nie chcą trenować w grupie
  • chcą nauczyć się ćwiczeń pod okiem trenera
  • potrzebują motywacji do regularnych treningów

Dla osób które:

  • ćwiczą długi czas, ale nie widzą efektów
  • chcą spróbować czegoś nowego, urozmaicić swój plan treningowy.
  • nie mają wiedzy na temat ćwiczeń na siłowni, a chcą zacząć przygodę z kształtowaniem sylwetki

W trójmieście jest kilka punktów gdzie oferowany jest trening EMS. Na co warto zwrócić uwagę wybierając studio treningowe? Wybierz najlepsze studio EMS w Gdańsku! Sprawdź opinie naszych klientów!

Po pierwsze – najważniejszym aspektem jest maszyna do treningu EMS. To właśnie ona wysyła impulsy, które stymulują mięśnie do pracy. W Quick Gym trenujemy na maszynie xBody.  Ma ona szereg możliwości, które można wykorzystać podczas treningu, aby był on efektywniejszy.  Regulacja częstotliwości, głębokość impulsu, narastanie impulsu. Możliwość pracy w trybie ciągłym czy przerywanym, programy siłowe czy metaboliczne i wiele innych funkcji!

Kolejnym aspektem są kombinezony do treningu EMS. Ważne, aby były wygodne podczas treningu. Kable do elektrod nie powinny wystawać ani haczyć podczas ruchu. 

Najlepsze studio EMS w Gdańsku musi mieć najlepszych trenerów. Nasi trenerzy dbają o technikę ćwiczeń, urozmaicają treningi, aby każdy wyjątkowy i angażujący. Dbamy o motywację oraz efekty klientów. Współpracujemy ze sportowcami, osobami początkującymi, osobami po kontuzjach.

Ponadto w Quick Gym  jest możliwość trenowania w parach. Jako jedyni w Gdańsku prowadzimy treningi dla par metodą EMS.

Większość studio pracuje “na kablu”, w Quick Gym kable nie ograniczają Nas! Trenujemy komfortowo i bezprzewodowo.

Możliwości rezerwacji – u nas możesz zapisać się na trening online oraz zarządzać swoimi godzinami treningu.

Umów się na trening próbny już dziś!