Trening EMS Sopot - Trening Prsonalny Sopot | Quick Gym

EMS Sopot

Trening personalny metodą EMS – bezpieczny sposób na budowanie masy mięśniowej

Nowoczesne ćwiczenia powinny opierać się na aktywności różnych grup mięśniowych, a jednocześnie gwarantować bezpieczeństwo stawów oraz dużo satysfakcji dla ćwiczącego. Właśnie takie są założenia treningu EMS, który wykorzystuje zarówno naturalną pracę mięśni, jak i dodatkową ich stymulację łagodnymi impulsami elektrycznymi. Indywidualnie dobrany program, a także doświadczony opiekun podczas każdego spotkania okazuje się kluczem do skuteczności metody. W kwestii takiej jak trening personalny Sopot oferuje usługi naszego studia Quick Gym – miejsca, gdzie spotkasz profesjonalistów, gotowych pomóc Ci osiągnąć sukces oraz doskonale spędzisz czas w kameralnie urządzonych wnętrzach.

Na czym polega trening EMS i jakie niesie ze sobą korzyści?

Metoda wykorzystuje w trakcie ćwiczeń elektrostymulację mięśniową, ale nie zakłada całkowitej rezygnacji z ruchu. Jej podstawy zaczerpnięto z fizjoterapii, dlatego uznaje się ją za bezpieczną dla stawów oraz samych mięśni. W studio Quick Gym proponujemy pracę z ciężarem własnego ciała, która pozwala osiągnąć najbardziej naturalny zakres ruchów, a także niesie dla ćwiczącego wiele korzyści w przeciwieństwie do często obciążających ćwiczeń z hantlami czy sztangami. Na ciele trenującej osoby umieszcza się odpowiednio przygotowane i niewpływające na komfort elektrody, przez które przepływa delikatny impuls. Dzięki temu możliwa jest dodatkowa stymulacja mięśni, a tym samym efektywniejsze zwiększanie ich masy. Pojedyncza sesja treningowa metodą EMS w naszym studiu trwa zaledwie 25-30 minut, co pozwala zaoszczędzić czas, a jednocześnie zapewnia maksymalną skuteczność. Ćwiczenia powinny być powtarzane 1-2 razy w tygodniu. Wszystko to odbywa się pod czujnym okiem doświadczonych trenerów EMS, by zagwarantować Ci najlepszą atmosferę oraz widoczne efekty już po kilku spotkaniach.

Trening EMS Sopot – zalety ćwiczeń w studio Quick Gym

Najważniejszą zaletą treningu personalnego metodą EMS w naszym studiu jest indywidualne podejście do każdego klienta. Możesz liczyć na kameralną atmosferę, a przede wszystkim skupienie 100% uwagi trenera właśnie na Tobie – Twojej kondycji, predyspozycjach oraz oczekiwaniach. Nasza wykwalifikowana kadra zadba o stworzenie optymalnego planu treningowego, ukierunkowanego na konkretne cele. Dzięki wizytom w Quick Gym możesz zredukować tkankę tłuszczową i cellulit, poprawić metabolizm, a przede wszystkim wyrzeźbić ciało dzięki pracy mięśni głębokich. Odwiedzając nasze studio, poczujesz się w pełni swobodnie. Nie musisz płacić za usługi, za które nie skorzystasz, takie jak wstęp na teren siłowni ani podpisywać zobowiązujących umów długoterminowych. Trening EMS okazuje się doskonałą alternatywą dla konwencjonalnego treningu siłowego, choć warto mieć na uwadze, że istnieją pewne przeciwwskazania do jego przeprowadzenia. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy udzielą wszelkich niezbędnych informacji i odwiedzania naszego studio Quick Gym.