Trening EMS Trójmiasto - Trening Personalny Trójmiasto | Quick Gym

EMS Trójmiasto

Poznaj bezpieczny trening EMS w Trójmieście

Trening personalny metodą EMS to doskonała alternatywa dla osób, które poszukują nowoczesnego podejścia do treningów na siłowni. Dzięki niemu w bezpieczny dla stawów sposób zbudujesz masę mięśniową, przyspieszysz metabolizm oraz spalisz zbędną tkankę tłuszczową. Metoda opiera się na delikatnej, ale niezwykle skutecznej elektrostymulacji mięśni i tym samym pobudzaniu ich do efektywnej pracy. Wszystko to odbywa się pod okiem wykwalifikowanego specjalisty, a spotkania nie różnią się znacząco od standardowego treningu z wykorzystaniem masy własnego ciała. Pozytywnym zaskoczeniem okaże się jedynie czas trwania oraz częstotliwość wizyt na siłowni. Jeśli interesuje Cię innowacyjny trening EMS Trójmiasto zaprasza do skorzystania z oferty naszego studia Quick Gym, w którym zadbamy o realizację Twoich celów treningowych.

Przyjemność z ćwiczeń i widoczne efekty – zalety treningu personalnego EMS

EMS pomaga aktywować różne grupy mięśniowe w trakcie krótkich, około dwudziestominutowych sesji. Plan treningowy zakłada ćwiczenia 1-2 razy w tygodniu, co oznacza sporą oszczędność czasu i brak nadmiernego obciążenia stawów podczas sesji. Przed przystąpieniem do pracy, doświadczony trener Quick Gym przeprowadzi z Tobą wywiad zdrowotny oraz sprawnościowy, tak aby optymalnie dopasować program ćwiczeń do Twoich możliwości, ale też oczekiwanych rezultatów. Pierwsze efekty treningu dostrzeżesz już po 8-10 wizytach w naszym klubie, ale Twoje mięśnie będą stymulowane już od pierwszych chwil. Metoda stosowana w naszym studiu pozwala udoskonalić naturalne skurcze mięśni podczas wykonywania danego ćwiczenia. Trening nie jest skomplikowany, a poszczególne pozycje bezpieczne praktycznie dla każdego bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. Podstawowe założenia EMS wywodzą się z fizjoterapii, a podobny mechanizm działania stosuje się w leczeniu różnego rodzaju bólów mięśniowych, jak i również w trakcie rehabilitacji po urazach.

Trening personalny Trójmiasto – odwiedź studio Quick Gym

Trening z wykorzystaniem elektrostymulacji polega na umieszczeniu na ciele ćwiczącej osoby bezpiecznych elektrod, których zadaniem jest przekazanie do mięśni delikatnego, ale bardzo skutecznego impulsu. Dzięki temu efekt treningu zostaje zwielokrotniony, a w miejsce długiego, wyczerpującego „wyciskania ciężarów” otrzymujesz przyjemną, ale równie efektywną sesję pracy z własnym ciałem. Przygotowanie do treningu także nie jest męczące – nasz trener przedstawi Ci założenia żywieniowe, pomoże ustalić zbilansowaną dietę i zadba o Twój komfort podczas spotkania. Zapraszamy do naszego studia wszystkie osoby poszukujące kameralnego miejsca do treningu personalnego w Trójmieście. Naszym celem jest pomoc w osiągnięciu jak najlepszych efektów oraz zapewnienie przyjaznej atmosfery. Właśnie dlatego w Quick Gym nie musisz podpisywać zobowiązujących umów długoterminowych ani płacić za sam wstęp na teren siłowni. Zachęcamy do zaufania nowoczesnej metodzie EMS, kontaktu i odwiedzania naszego studia Quick Gym w Trójmieście.