Funkcjonalne treningi personalne - Quick Gym

Funkcjonalne treningi personalne

O NAS

Quick Gym to kameralne miejsce, w którym w 100% skupimy się na Twoich celach, będziemy Cię motywować i kontrolować Twoje postępy.

Indywidualne podejście, prywatność, zróżnicowana kadra trenerska oraz metody treningowe opracowane specjalnie w oparciu o Twoje potrzebny i możliwości pomogą Ci osiągnąć upragnione cele. Wszystko to w industrialnym klimacie naszego wnętrza oraz świetnej atmosferze!

Treningi w Quick Gym

Treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, w zależności od możliwości, wymagań i kondycji ćwiczącego. Naszym głównym zadaniem jest efektywna pomoc osobom chcącym podjąć walkę o lepsze zdrowie i samopoczucie oraz wymarzoną sylwetkę w komfortowych warunkach.

Nasi instruktorzy czuwają nad Twoim rozwojem fizycznym przez cały czas zajęć. Od pierwszego treningu prowadzimy stały monitoring Twoich postępów, aby w szybki sposób pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele.

Treningi odbywają się sam na sam z trenerem personalnym, bez obecności osób trzecich. Możesz ćwiczyć w komfortowej, kameralnej atmosferze, z dala od zatłoczonych komercyjnych klubów fitness, a tym samym bez zbędnych komentarzy i gapiów. To miejsce które zapewni Ci komfort i wygodę, gdzie 100% uwagi skoncentrowane jest na Tobie i Twoich celach.

Nasza misja to :

 • szybkie i efektywne treningi
 • komfort i prywatność klienta
 • poprawa samooceny
 • poprawa sylwetki
 • poprawa złych nawyków i wzorców ruchowych
 • pokochanie aktywności fizycznej poza treningowej

Specjalizujemy się :

 • Wzmocnieniu mięśni core odpowiedzialnych za stabilizację kręgosłupa,
 • Poprawie mobilności stawów,
 • Rozluźnianiu spiętych mięśni,
 • Pomocy w powrocie do sprawności po kontuzji lub dłuższej przerwie,
 • Poprawie ogólnej kondycji i wydolności organizmu,
 • Wzmocnieniu i budowa mięśni,
 • Redukcji tkanki tłuszczowej i poprawie wizualnie sylwetki,
 • Nauce poprawnej technice ćwiczeń funkcjonalnych,

Jak działamy ?

Trening próbny:

 • Na pierwszym spotkaniu wykonujemy analizę składu ciała
 • Przeprowadzamy konsultację trenerską, dowiadujemy się o Twoim doświadczeniu oraz ewentualnych kontuzjach z przeszłości oraz zapoznajemy się z Twoim celem
 • Analizujemy co do tej pory nie pozwoliło Ci osiągnąć wyznaczonego celu
 • Przeprowadzamy trening próbny i sprawdzamy Twoje możliwości
 • Podczas treningu próbnego masz okazję sprawdzić czy nowoczesna forma treningu ci odpowiada
 • Dobieramy odpowiednio rozwiązanie i tryb treningów lub jeśli będzie potrzeba terapię masaży rozluźniające mieni lub konsultację dietetyczną, aby zrealizować Twój cel
 • Wyjaśniamy jak wyglądają treningi w Quick Gym

Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę po treningu próbnym:

 • Ustalamy plan treningowy i realizujesz go w 100% pod okiem wykwalifikowanych trenerów
 • Ćwiczenia są dopasowane do Twoich możliwości i potrzeb
 • Wyznaczymy terminy treningów dopasowane do Twoich możliwości czasowych, możesz samodzielnie umawiać się na treningi poprzez naszą platformę.
 • Motywujemy do regularnego trenowania pod okiem specjalistów
 • Uczymy poprawnej techniki ćwiczeń, prowadząc do samodzielności
 • Możesz skorzystać z porad trenera na każdym treningu
 • Pod koniec karnetu wykonujemy analizę i sprawdzamy postępy, wyznaczamy kolejne działania

Dlaczego warto wybrać karnet 3 miesięczny?

Skoro tu trafiłeś prawdopodobnie zależy Ci na zmianie sylwetki, nauki prawidłowej ćwiczeń, motywacji do regularnych treningów, poprawy sprawności czy kondycji. Może masz dość siedzenia, obiecywania sobie że zaczniesz ćwiczyć. Miesiąc to nie wiele czasu na zmiany, natomiast w 3 miesiące już zauważysz różnicę!

3 miesięczny karnet pozwoli Ci na wprowadzenie do swojego życia regularnych treningów, a trening pod okiem trenera spowoduje, że przejdziesz na wyższy poziom wysiłku i sprawności, dasz z siebie więcej oraz z chęcią będziesz uczęszczał na treningi. Posiadanie karnetu na treningi personalne i regularne spotkania motywują do działania. Możesz z nami trenować 1,2 lub 3 razy w tygodniu.

Mamy też niespodziankę – jeśli po treningu próbnym zdecydujesz się na karnet – od pierwszego karnetu odejmujemy kwotę z treningu próbnego i jest on za DARMO.

Zalety treningu personalnego

SYLWETKA

- redukcja tkanki tłuszczowej

- budowanie tkanki mieśniowej

- poprawa wyglądu

- efekt smukłej, wyporostowanej sylwetki

SAMOPOCZUCIE

- lepsza samoocena

- większa energia każdego dnia

- zwiększenie poziomu endorfin

- wyciszenie dla osób nerwowych i zestresowanych

SPRAWNOŚĆ

- lepsza kondycja fizyczna

- większa elastyczność

- poprawa siły i wytrzymałości mięśni

- lepsza równowaga

ZDROWIE

- obniżenie ciśnienia

- zapobieganie miażdżycy

- zmiejszenie ryzyka zawału i udaru

- opóźnienie procesu starzenia

Trening personalny dostosowany do Twoich potrzeb

W Quick Gym w Gdańsku oferujemy treningi personalne pod okiem wykwalifikowanych, certyfikowanych trenerów. Trening personalny to możliwość dostosowania programu do Twoich potrzeb. Plan treningowy układasz razem z prywatnym trenerem. By był on w pełni unikatowy i dostosowany do Ciebie, najpierw analizujemy skład Twojego ciała i rekomendujemy rodzaj treningu, który pozwoli Ci najszybciej osiągnąć pożądane rezultaty. Dodatkowo możesz skorzystać z usług naszego doświadczonego dietetyka, dzięki czemu przygotujesz i wdrożysz kompleksowy i skuteczny plan przemodelowania Twojego ciała i rozpoczęcia zdrowszego niż do tej pory stylu życia.

Trening personalny dla początkujących

Osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią, potrzebują czasu, by się na niej odnaleźć i odkryć przeznaczenie każdego z urządzeń. Z trenerem personalnym poznasz poprawne wykorzystanie sprzętu do ćwiczeń i od razu przejdziesz do pracy nad swoją sylwetką i kondycją – szybko nauczysz się efektywnych metod na zrzucenie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki, zbudowanie mięśni, poprawienie wytrzymałości i kondycji, a także powrócisz do formy po różnego rodzaju urazach i kontuzjach. Wykorzystaj potencjał naszego kameralnego studia i szybko osiągnij wymarzone rezultaty. Jeśli nie jesteś pewien, czy to coś dla Ciebie, zawsze możesz przyjść na trening próbny! Nie oczekujemy długotrwałych zobowiązań w postaci kilkumiesięcznego karnetu – płacisz za trening.

Trening personalny dla zapracowanych

Od dawna pragniesz prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, jednak nie masz na to czasu? Masz za sobą pierwsze doświadczenia na siłowni, ale nie masz motywacji by kontynuować treningi? Jeśli regularne uczęszczanie na siłownię to jeden z punktów na Twoich noworocznych listach postanowień, które później lądują w koszu, wiemy, jak zmotywować Cię do wysiłku! Trening z prywatnym trenerem personalnym w kameralnej atmosferze pozwoli Ci odkryć, jakie ćwiczenia sprawdzają się w Twoim przypadku najlepiej i sprawiają Ci najwięcej radości. Dodatkową motywacją może być trening w parach. Jeśli lubisz współzawodnictwo, z pewnością przyniesie Ci on dużo satysfakcji. Co więcej, nie oczekujemy od Ciebie długotrwałych zobowiązań. Ty decydujesz, ile treningów chcesz wykupić. Trening personalny to u nas standard, nie dodatkowo płatny luksus! Trening personalny tylko z najlepszymi! Postaw na doświadczoną kadrę, dla której liczy się Twoje zdrowie. Dbamy o to, żebyś poprawnie wykonywał ćwiczenia i nie nabawił się kontuzji. Do dyspozycji w klubie masz też szatnię, łazienkę z prysznicem i strefę, gdzie możesz zrelaksować się podczas masażu.

Trening personalny w kameralnej atmosferze

Wiele osób na różnym etapie i poziomie zaawansowania narzeka na tłumy na siłowniach i brak prywatności. Jeśli lubisz kameralną atmosferę, która pozwala Ci skupić się na sobie i na realizacji swoich celów, nie mogłeś trafić lepiej! W Quick Gym ćwiczysz indywidualnie bądź w parze pod czujnym okiem profesjonalnego trenera, który uczy Cię poprawnej techniki i udziela cennych rad, jak dodatkowo wzbogacić Twój trening.