Kurs na trenera EMS - Quick Gym

Kurs na trenera EMS

Chcesz samodzielnie prowadzić treningi EMS?

Szkolenie na trenera EMS

Jeśli jesteś trenerem lub fizjoterapeutą, albo masz własne studio treningów personalnych/klub fitness, mamy coś specjalnie dla Ciebie. Autorskie i kompleksowe szkolenie na trenera EMS, które wprowadzi Cię krok po kroku w świat treningów z wykorzystaniem elektrostymulacji. Możesz wybrać indywidualne szkolenie lub kurs doszkalający, po których rozszerzysz swoją ofertę o trening EMS, który będziesz prowadzić jak profesjonalista.

Prowadzisz własną działalność i chcesz przeszkolić pracowników? Odezwij się do Nas. Przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie. 

Szkolenie na trenera EMS w Gdańsku

Wszelkie tajniki wiedzy zgłębisz w 4 dni. Kurs podzielony jest na 2 poziomy – każdy z nich trwa 2 dni po 6 godzin. 

Poziom pierwszy obejmuje:

W drugiej części szkolenia:

Po kursie przeprowadzisz trening próbny tak, że klient chciał zostać z Tobą na dłużej!

Kurs kończy się egzaminem, po którym otrzymasz certyfikat. 

Dlaczego warto szkolić się właśnie u Nas? 

Mamy aż 5 lat doświadczenia i prowadzimy własne studio treningu EMS, więc wiemy, jak to wygląda od podszewki i jaką wiedzę Ci przekazać, byś odniósł sukces. Opowiemy Ci, jak pracujemy z ponad 400 podopiecznymi, byś potrafił robić to profesjonalnie. Potrafimy przeprowadzić 20 jednostek treningowych dziennie. 

Po kursie:

Nasz kurs da Ci praktyczną wiedzę!

Szkolenie trenerskie prowadzone jest w taki sposób, byś potrafił połączyć wiedzę teoretyczną z praktyczną. Certyfikowany trener EMS nie może korzystać tylko z wiedzy teoretycznej. Dlatego chcemy Cię nauczyć: 

Chcesz nauczyć się czegoś nowego? Rozszerzyć działalność? Otworzyć swoje pierwsze studio? Nie czekaj! Zostań trenerem EMS już dziś!

Wynajem sprzętu po ukończeniu kursu – tylko u nas.

Gdy ukończysz kurs, jako jedyni na rynku polskim oferujemy wynajem sprzętu EMS XBODY na którym odbywały się szkolenia, bez konieczności inwestowania w niego kilkudziesięciu tysięcy lub wiązania się na wieloletnie leasingi. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić model biznesowy EMS minimalizując ryzyko zakupu sprzętu na własność. Sprawdzisz czy trening EMS jest dla Ciebie oraz czy chcesz po tym czasie zakupić własny sprzęt. Sprawdzisz czy Twoi podopieczni będą zainteresowani rozszerzeniem Twojej oferty na treningi EMS i czy warto zainwestować we własny sprzęt. Będziesz w tym czasie mógł zarabiać i korzystać z uzyskanej wiedzy na szkoleniu.

Osoby, które u Nas zaliczą kurs otrzymają rabat 500 złotych netto na pierwszy miesiąc wynajmu sprzętu EMS.

Nie szukaj po omacku i uniknij błędów podczas zakładania pierwszego studio treningu EMS. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!