O EMS

Electro Muscle Stimulation (Trening EMS)  jest wykorzystywany od lat ’70 w rehabilitacji. Został przeniesiony do świata fitness, dzięki temu udało się stworzyć nową metodę treningową.

Trening polega na wykonywaniu prosty ćwiczeń izometrycznych podczas którego stymulowane są poprzez impulsy elektryczne mięśnie całego ciała. Impuls dociera do najgłębszych warstw mięśni, nawet tych najtrudniejszych do uaktywnienia podczas klasycznego treningu.

Jest to bezpieczna i bezbolesna metoda treningowa. Impulsy elektryczne w naszym ciele są nieustannie wysyłane do naszego centralnego układu nerwowego w codziennym życiu, aby kontrolować działanie naszych mięśni.

Chcesz zobaczyć na własnej skórze jak trenuje się w nowym studio Treningów EMS w Trójmieście – Zapisz się na trening próbny!

 

EMS - Trening przyszłości

Zobacz na filmie jak wygląda trening EMS w Quick Gym

Play Video

Stymulacja mięśni powoduje maksymalny skurcz i rozkurcz włókien mięśniowych, w efekcie zwiększa wydatek energetyczny. Podczas treningu pracują wszystkie mięśnie naszego ciała jednocześnie, dlatego trening trwa 20 minut – zamiast 2 godzin spędzonych w siłowni. Ponadto pozwala na rozpędzenie się metabolizmu tak, aby spalać zbędne kcal nawet po zakończonym treningu. Ta technologia  jest już rozpowszechniona na zachodzie Europy, Emiratach Arabskich, Australii, i Stanach Zjednoczonych.

Trener  podczas treningu kontroluje każdą grupę mięśni, dostosowując intensywność treningu według Twoich indywidualnych celów. 

Dzięki EMS osiągasz widoczny i namacalny efekt w bardzo krótkim czasie.

Sprawdź również zalety treningu EMS.

Quick Gym to studio treningów personalnych, gdzie na pierwszym miejscu stawiamy cele klienta.
Nasza misja to :
  • szybkie i efektywne treningi
  • komfort i prywatność klienta
  • poprawa samooceny
  • poprawa sylwetki
  • poprawa złych nawyków
  • pokochanie aktywności fizycznej pozatreningowej
  • motywacja