Archiwum Trenerzy - Quick Gym

Agnieszka

Agnieszka – pasjonatka zdrowego i aktywnego stylu życia. Specjalizuje się w przygotowaniu motorycznym oraz treningu siłowym. Wie jak ważne jest balans między wykonywaną pracą a odpoczynkiem, dlatego zgłębia wiedzę również w dziedzinie pilatesu czy stretchingu, tak aby dać odetchnąć zmęczonemu ciału, a tym samym zaproponować inną możliwość spędzania wolnego czasu.  

Z uśmiechem i pozytywną energią przeprowadza spersonalizowany trening, który z Waszym zaangażowaniem przyniesie największe korzyści dla zdrowia fizycznego jak i psychicznego. Z jej podejściem i pozytywna energią szybko osiągniecie zamierzone cele!

Magda

Magda jest certyfikowaną trenerką personalną. Interesuję się anatomią oraz fizjologią człowieka. Ze sportem jest związana od 5 roku życia zaczynając od pływania. Później przez 8 lat trenował sportowy taniec towarzyski, aż ostatecznie odnalazła swoją pasję w treningu Crossfit osiągając w tej dziedzinie sukcesy. 

Magda skupia się na tworzeniu zróżnicowanych programów treningowy dla osób chcących zredukować tkankę tłuszczową, poprawić sylwetkę, zwiększyć masę mięśniową czy po prostu poprawić kondycję. Każdego podopiecznego traktuje indywidualnie. Z klientem ustala możliwe do osiągnięcia cele i konsekwentnie dąży do ich realizacji. Każdy trening to nowe wyzwania, walka z własnymi słabościami, trochę dobrego humoru w przerwach i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy. 

 

Alicja

Certyfikowana trenerka i trenerka EMS z kilkuletnim doświadczeniem.  Entuzjastyczna i energiczna to dwa słowa, które najlepiej mnie opisują. Człowiek ma w życiu albo wymówki albo wyniki –  dobrze zrozumiałam przez lata własnych treningów i staram się je przekazywać moim Podopiecznym. 

W pracy z podopiecznym opieram się na indywidualnie dobranych ćwiczeniach. Bezpieczeństwo w trakcie treningów oraz zadowolenie podopiecznego jest dla mnie bardzo ważne.