Skuteczna walka z oporną tkanką tłuszczową - Quick Gym

Skuteczna walka z oporną tkanką tłuszczową

Ponad 65% naszych podopiecznych zależy na poprawie sylwetki – pozbycie się wiotkiej skóry lub redukcja tkanki tłuszczowej. Redukcja tkanki tłuszczowej to proces. Na szczęście przy zachowaniu kilku zasad można cieszyć się ze szczupłej i wysportowanej sylwetki.

Każdy z nas ma partie ciała, które są najtrudniejsze do zrzucenia przez tzw. ” oporną tkankę tłuszczową” Są to partie, które potrzebują mocniejszego bodźca, który pomoże w ujędrnieniu i zmniejszeniu obwodów. Można jednak wspomóc się zabiegami, które rozbijają oporną tkankę i ułatwią nam pozbyć się tłuszczu z uporczywych partii ciała takich jak boczki, wewnętrzna część ud, ramiona czy dolna część brzucha. Pionierski zabieg STORZ MEDICAL jest doskonałym sposobem na wymodelowanie sylwetki, w miejscach, gdzie nagromadzony został oporny tłuszcz.

Storz D-Actor to urządzenie wykorzystujące technologie fali akustycznej (Acoustic Wave Therapy AWT®), która znana jest w medycynie estetycznej i fizjoterapii jako nieinwazyjna metoda leczenia cellulitu oraz zwiotczałej tkanki łącznej. Wykorzystuje falę akustyczną o wysokiej energii, która redukuje tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm, w porównaniu do pozostałych urządzeń, które wnikają jedynie do głębokości jednego centymetra.
Jej działanie polega między innymi na miejscowym rozluźnieniu tkanki łącznej i poprawy jędrności skóry. Dochodzi do stymulacji mikrokrążenia w tkankach i zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych. Nasze błony komórkowe stają się chwilowo przepuszczalne dzięki czemu następuje lepsza wymiana substancji między komórkami a ich otoczeniem.

Jak wygląda zabieg STORZ MEDICAL?

Podczas zabiegu falą akustyczną między skórą, a końcówką urządzenia nakładana jest warstwa żelu. Emitowane z wysoką częstotliwością fale akustyczne stymulują mikrokrążenie w obrębie tkanki łącznej. Zabiegi mogą bardzo się od siebie różnić i przebiegać inaczej w zależności od wskazania, nasilenia i obszaru skóry.

Co dzieje się w organizmie podczas zabiegu?

Podczas zabiegu działanie fali akustycznej powoduje rozluźnienie tkanki łącznej i zwiększenie jędrności naskórka. Poprawia się przez to krążenie krwi w tkankach, a komórki tłuszczowe zmniejszają swoje rozmiary. Częstotliwość i siłę fali można regulować i dobrać w zależności od rodzaju problemu pacjenta, przy czym działanie rozpoczyna się już od pierwszego kontaktu urządzenia z organizmem.

Storz D-Actor jest jedną z najbardziej skutecznych metod w redukcji zaawansowanego, zwłókniałego cellulitu oraz zbitej tkanki tłuszczowej. W połączeniu z ćwiczeniami da najlepsze efekty.
Zalecenia po zabiegowe:
Efekty zabiegu STORZ MEDICAL®:
Przeciwwskazania do zabiegu Storz®:
Ile zabiegów trzeba wykonać?

Zaleca się wykonanie od 6 – 10 zabiegów, z odstępami od 3 do 7 dni.

Czas trwania zabiegu?

w zależności od wykonywanych obszarów zabieg trwa od 30 do 50 minut.

Zabieg STORZ Medical ® świetnie łączy się z treningami EMS oraz aktywnością fizyczną, aby wykorzystać rozłożone zasoby tkanki tłuszczowej która została rozbita podczas zabiegu.

PARTIA CIAŁACENA PAKIET 6 ZABIEGÓW NA 6 TYGODNI
Drenaż limfatyczny 150 złotych
STORZ – pośladki lub wewnętrzna część ud250 złotych1200 złotych
STORZ – ramiona250 złotych1200 złotych
STORZ – łydki250 złotych1200 złotych
STORZ – brzuch300 złotych1440 złotych
STORZ – brzuch + boczki400 złotych1920 złotych
STORZ – całe uda400 złotych1920 złotych
STORZ – całe uda + pośladki500 złotych2400 złotych
konsultacja kosmetologiczna darmowa

Kosmetolog Katarzyna Barańska przyjmuje w naszym gabinecie w każde CZWARTKI – umów się na dogodną godzinie telefonicznie +48 511 409 567. Należy umawiać się z tygodniowym wyprzedzeniem.