TRENINGI GRUPOWE EMS - Quick Gym

TRENINGI GRUPOWE EMS

23 stycznia 2023 | autor: Alicja Czebiołko

TRENINGI GRUPOWE EMS

Wprowadzamy nowość w całym TRÓJMIEŚCIE

Trenuj metodą EMS w nowej lepszej cenie – już od lutego 2023

Jako pierwsi w całym Trójmieście wprowadzamy możliwość trenowania metodą EMS w nowych lepszych cenach, dzięki wprowadzeniu zajęć grupowych EMS.

Karnety na treningi w grupie są o 20% tańsze niż karnety indywidualne + w ramach karnetu każdy uczestnik ma możliwość wypożyczenia stroju do treningu EMS zupełnie za darmo. Treningi grupowe są prowadzone w małych grupach od od 2 do 4 osób.

Tematyczne zajęcia:

Posiadając karnet na zajęcia grupowe możesz korzystać z dowolnych zajęć, które oferujemy. Możesz je sprawdzać w naszym grafiku.

Zajęcia nie są przypadkowe. Są ułożone według odpowiednich schematów oraz najczęstszych celów trenujących. Wybierz zajęcia, które dadzą Ci oczekiwane rezultaty.

ZajęciaOpis zajęć
Beginners EMS Zajęcia dla początkujących – jeśli chcesz zacząć regularnie trenować, lub trenujesz ale nie znasz metody EMS i chciałbyś wdrążyć nową metodę treningową.
Quick Shape Ćwiczenia siłowe z akcesoriami typu hantle, gumy power/mini band, skupione na kształtowaniu i rzeźby sylwetki
Turbo spalanie Dynamiczne ćwiczenia, aby spalić jak najwięcej kalorii i tkanki tłuszczowej. Dla osób, które nie lubią biegania a chcą pozbyć się tkanki tłuszczowej oraz poprawić kondycje, wydolność.
Płaski brzuch Zajęcia skupione na zgubieniu oponki na brzuchu i wyrzeźbieniu mięśni brzucha, bez robienia tradycyjnych brzuszków. Podczas treningu skupiamy się na wzmocnieniu mięśni brzucha, jak i spaleniu warstwy tłuszczu 😉
Brazylijskie poślaki Nie ma nic lepszego na jędrne pośladki jak trening z obciążeniem w postaci stymulacji mięśniowej. Zależy Ci aby budować pośladki bez zwiększania objętości ud? Stymulacja mięśniowa działa jak ciężar, a odpowiednio dobrane ćwiczenia pomogą Ci w osiągnięciu tego celu. Trenując regularnie ½x w tygodniu szybko zauważysz efekt! Oprócz ćwiczeń na koniec zaplanowaliśmy tryb „ujędrnianie ud i pośladków”.
Zdrowy Kręgosłup Wzmocnienie kręgosłupa i mięśni posturalnych, rozluźnienie spiętych mięśni aby poczuć ulgę w bólu pleców.

Osoby, które posiadają karnet na treningi indywidualnie, również mogą dołączyć do zajęć grupowych w ramach swojego karnetu.

Karnet upoważnia do korzystania z dowolnych zajęć grupowych. Zapisz dowolne zajęcia, po zakupie karnetu.

SPRAWDZ GRAFIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH

Trenuj w małym gronie:

Jeśli lubisz współpracę połączoną z nutką rywalizacji, trening w GRUPIE sprawi, że każdy z Was będzie starał się wypracować jak najlepsze wyniki indywidualne!

Możesz na trening wyciągnąć swoją przyjaciółkę, kumpla, sąsiada, rodzeństwo czy rodziców. Wspólne treningi to okazja do większej motywacji, spędzenie aktywnie czasu wolnego czy też poznania nowych znajomych, którzy mają podobne cele do Ciebie.

Uwierz, że przy zespołowej pracy dasz z siebie jeszcze więcej.

Stroje do treningu EMS FITDRY:

Zajęcia grupowe są prowadzone w strojach najnowszej generacji FITDRY.

Zalety nowych strojów FITDRY:

⚡ Suche – bez moczenia

⚡Wygodne w ćwiczeniach – nie ograniczają ruchów, niczym druga skóra

⚡Bardzo szybkie w zakładaniu – wystarczy 5 sekund!

⚡Małe, bezprzewodowe konektory

⚡Pełne mocy.

Stroje są wypożyczane na treningach za DARMO do karnetów na zajęcia GRUPOWE oraz W PARACH.

Indywidualne trening w dalszym ciągu pozostają na systemie z kamizelkami XBODY.

Trening EMS zalety:

Trening EMS zyskuje na popularności ponieważ, nie tylko wzmacnia nasze mięśnie, ale także powoduje że spalamy więcej kalorii niż na zwykłym treningu. Ciało poprzez elektrostymulację staje się ujędrnione.

Największą zaletą stymulacji mięśniowej podczas treningu jest to, że sam trening jest krótki (trwa 30 minut) i zastępuje długie godziny na siłowni. W dodatku nie trzeba dźwigać dużych ciężarów, aby uruchomić skutecznie mięśnie do pracy – wystarczy nasze ciało.

Ćwiczenia są proste i nie wiele powtórzeń trzeba zrobić aby ciało efektywnie trenowało. Jeśli nie próbowałeś, musisz spróbować na sobie.

Jest to najskuteczniejsza metoda treningowa XXI wieku – czyli optymalizacja treningu.