Trening personalny - Quick Gym

Trening personalny

O Nas

Quick Gym to kameralne miejsce, w którym w 100% skupimy się na Twoich celach, będziemy Cię motywować i kontrolować Twoje postępy.

Indywidualne podejście, prywatność, zróżnicowana kadra trenerska oraz metody treningowe opracowane specjalnie w oparciu o Twoje potrzebny i możliwości pomogą Ci osiągnąć upragnione cele. Wszystko to w industrialnym klimacie naszego wnętrza oraz świetnej atmosferze!

Treningi w Quick Gym

Treningi odbywają się pod okiem wykwalifikowanego instruktora, w zależności od możliwości, wymagań i kondycji ćwiczącego. Naszym głównym zadaniem jest efektywna pomoc osobom chcącym podjąć walkę o lepsze zdrowie i samopoczucie oraz wymarzoną sylwetkę w komfortowych warunkach.

Nasi instruktorzy czuwają nad Twoim rozwojem fizycznym przez cały czas zajęć. Od pierwszego treningu prowadzimy stały monitoring Twoich postępów, aby w szybki sposób pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele.

Treningi odbywają się sam na sam z trenerem personalnym, bez obecności osób trzecich. Możesz ćwiczyć w komfortowej, kameralnej atmosferze, z dala od zatłoczonych komercyjnych klubów fitness, a tym samym bez zbędnych komentarzy i gapiów. To miejsce które zapewni Ci komfort i wygodę, gdzie 100% uwagi skoncentrowane jest na Tobie i Twoich celach.

Nasza misja to :


⚡️szybkie i efektywne treningi
⚡️komfort i prywatność klienta
⚡️poprawa samooceny
⚡️poprawa sylwetki
⚡️poprawa złych nawyków i wzorców ruchowych
⚡️pokochanie aktywności fizycznej poza treningowej

Specjalizujemy się:

Jak działamy:

Trening próbny:

Jeśli zdecydujesz się na dalszą współpracę po treningu próbnym:

Dlaczego warto wybrać karnet 3 miesięczny?

Skoro tu trafiłeś prawdopodobnie zależy Ci na zmianie sylwetki, nauki prawidłowej ćwiczeń, motywacji do regularnych treningów, poprawy sprawności czy kondycji. Może masz dość siedzenia, obiecywania sobie że zaczniesz ćwiczyć. Miesiąc to nie wiele czasu na zmiany, natomiast w 3 miesiące już zauważysz różnicę!

3 miesięczny karnet pozwoli Ci na wprowadzenie do swojego życia regularnych treningów, a trening pod okiem trenera spowoduje, że przejdziesz na wyższy poziom wysiłku i sprawności, dasz z siebie więcej oraz z chęcią będziesz uczęszczał na treningi. Posiadanie karnetu na treningi personalne i regularne spotkania motywują do działania. Możesz z nami trenować 1,2 lub 3 razy w tygodniu.

Mamy też niespodziankę – jeśli po treningu próbnym zdecydujesz się na karnet – od pierwszego karnetu odejmujemy kwotę z treningu próbnego i jest on za DARMO.

Trening personalny dostosowany do Twoich potrzeb

W Quick Gym w Gdańsku oferujemy treningi personalne pod okiem wykwalifikowanych, certyfikowanych trenerów. Trening personalny to możliwość dostosowania programu do Twoich potrzeb. Plan treningowy układasz razem z prywatnym trenerem. By był on w pełni unikatowy i dostosowany do Ciebie, najpierw analizujemy skład Twojego ciała i rekomendujemy rodzaj treningu, który pozwoli Ci najszybciej osiągnąć pożądane rezultaty. Dodatkowo możesz skorzystać z usług naszego doświadczonego dietetyka, dzięki czemu przygotujesz i wdrożysz kompleksowy i skuteczny plan przemodelowania Twojego ciała i rozpoczęcia zdrowszego niż do tej pory stylu życia.

Trening personalny dla początkujących

Osoby początkujące, które dopiero zaczynają swoją przygodę z siłownią, potrzebują czasu, by się na niej odnaleźć i odkryć przeznaczenie każdego z urządzeń. Z trenerem personalnym poznasz poprawne wykorzystanie sprzętu do ćwiczeń i od razu przejdziesz do pracy nad swoją sylwetką i kondycją – szybko nauczysz się efektywnych metod na zrzucenie zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki, zbudowanie mięśni, poprawienie wytrzymałości i kondycji, a także powrócisz do formy po różnego rodzaju urazach i kontuzjach. Wykorzystaj potencjał naszego kameralnego studia i szybko osiągnij wymarzone rezultaty. Jeśli nie jesteś pewien, czy to coś dla Ciebie, zawsze możesz przyjść na trening próbny! Nie oczekujemy długotrwałych zobowiązań w postaci kilkumiesięcznego karnetu – płacisz za trening.

Trening personalny dla zapracowanych

Od dawna pragniesz prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia, jednak nie masz na to czasu? Masz za sobą pierwsze doświadczenia na siłowni, ale nie masz motywacji by kontynuować treningi? Jeśli regularne uczęszczanie na siłownię to jeden z punktów na Twoich noworocznych listach postanowień, które później lądują w koszu, wiemy, jak zmotywować Cię do wysiłku!

Trening z prywatnym trenerem personalnym w kameralnej atmosferze pozwoli Ci odkryć, jakie ćwiczenia sprawdzają się w Twoim przypadku najlepiej i sprawiają Ci najwięcej radości. Dodatkową motywacją może być trening w parach. Jeśli lubisz współzawodnictwo, z pewnością przyniesie Ci on dużo satysfakcji.

Co więcej, nie oczekujemy od Ciebie długotrwałych zobowiązań. Ty decydujesz, ile treningów chcesz wykupić. Trening personalny to u nas standard, nie dodatkowo płatny luksus!

Trening personalny tylko z najlepszymi! Postaw na doświadczoną kadrę, dla której liczy się Twoje zdrowie. Dbamy o to, żebyś poprawnie wykonywał ćwiczenia i nie nabawił się kontuzji. Do dyspozycji w klubie masz też szatnię, łazienkę z prysznicem i strefę, gdzie możesz zrelaksować się podczas masażu.

Trening personalny w kameralnej atmosferze

Wiele osób na różnym etapie i poziomie zaawansowania narzeka na tłumy na siłowniach i brak prywatności. Jeśli lubisz kameralną atmosferę, która pozwala Ci skupić się na sobie i na realizacji swoich celów, nie mogłeś trafić lepiej! W Quick Gym ćwiczysz indywidualnie bądź w parze pod czujnym okiem profesjonalnego trenera, który uczy Cię poprawnej techniki i udziela cennych rad, jak dodatkowo wzbogacić Twój trening.