ZAPISZ SIĘ NA TRENING EMS W GDAŃSKU!

Zapisz się na trening EMS w Gdańsku, najnowszym studio treningowym w Trójmieście. Trenuj komfortowo, indywidualnie z trenerem personalnym 1:1 w kameralnym studio treningowym.

 

Zarezerwuj trening EMS

Aplikacja Booksy

Umów się szybko, na trening próbny lub jeśli jesteś naszym stałym klientam wykorzystaj trening z karnetu!

Zaloguj się na swoje konto

Za pomocą logowania się do
STREFY KLIENTA,
możesz sprawdzać dostępne terminy. Ponadto będziesz mi anulować lub przełożyć termin treningu.

Utwórz darmowe konto

Załóż darmowe konto, aby sprawdzić dostępność godzin, kupować treningi online, korzystać z promocji i wydarzeń w Quick Gym.

Zapisz się na trening EMS w Gdańsku, najnowszym studio treningowym w Trójmieście. Trenuj komfortowo, indywidualnie z trenerem personalnym 1:1 w kameralnym studio treningowym.
Ciesz się szybkimi efektami, dzięki treningowi EMS. Podczas treningu zaangażujesz więcej struktur mięśni, docierając do mięśni głębokich odpowiedzialnych za postawę oraz ochronę kręgosłupa. 
  

 Co dają treningi EMS?

Ponadto ćwiczenia z zastosowaniem metody EMS pozwala modelować kształt ciała, ujędrnia mięśnie, powoduje szybki przyrost masy mięśniowej przy jednoczesnej redukcji tłuszczu i cellulitu. Jedna sesja treningowa trwa ok. 20 minut, i już widać po niej efekty, ciało jest bardziej jędrne, a nie jak podczas godzin męczarni na siłowni. Zapisz się na trening EMS w Gdańsku i sprawdź na sobie. 

Czemu warto zdecydować się na trening “pod napięciem”?

Po pierwsze, decydując się na chodzenie na siłownię, bardzo często zależy nam na widocznych efektach. Jednak będąc początkującymi, czasem tracimy zapał i energię, głównie przez fakt, że ćwiczenia są męczące, a my nie dajemy rady. Efektem jest brak zadowalających rezultatów. Dlatego z pomocą przychodzi nam trening EMS, czyli elektrostymulacja mięśni.

Co najważniejsze, jeśli zdecydujesz się zapisać na ten rodzaj aktywności fizycznej, zawsze będziesz ćwiczyć „pod okiem” wykwalifikowanej osoby w siedzibie Quick Gym. Osoba ta nie tylko zaprezentuje nam dobrany zestaw ćwiczeń, ale także pomoże założyć kombinezon z elektrodami. Co więcej, podczas pierwszej wizyty trener wykona nam analizę składu masy ciała i dobierze najbardziej odpowiedni trening dla naszych potrzeb. Ponadto osoby początkujące z pewnością będą mogły skorzystać z podstawowego treningu, a osoby na co dzień trenujące, z intensywniejszego. Podsumowując, trening EMS jest dla osób początkujących, jak również doświadczonych, chcących po pierwsze urozmaicić trening, a po drugie spróbować czegoś mocniejszego!