Wybierz masaż, który przyniesie Ci ulgę! - Quick Gym

Wybierz masaż, który przyniesie Ci ulgę!

20 sierpnia 2021 | autor: Alicja Czebiołko

Wybierz masaż, który przyniesie Ci ulgę!

Masaże na dolegliwości bólowe

Masaż to jedna z tradycyjnych i skutecznych metod leczenia dolegliwości bólowych różnych części ciała. Stymuluje włókna nerwowe i rozluźnia spięte mięśnie, skutecznie uśmierzając ból. W Quick Gym proponujemy różnego rodzaju masaże na bóle głowy, barków, kręgosłupa, mięśni i stawów. Zależnie od potrzeb, wypróbuj któryś z następujących masaży z naszej oferty:

  • Masaż klasyczny – to znana od tysięcy lat podstawowa technika masażu, która skutecznie łagodzi bóle kręgosłupa, bóle stawów i mięśni. Dzięki relaksacyjnym właściwościom jest stosowany także w leczeniu migren.
  • Masaż leczniczy pleców – wielu naszych klientów to osoby skarżące się na ból kręgosłupa. Do tego rodzaju dolegliwości niejednokrotnie przyczynia się siedzący tryb życia, a także wady postawy. Masaż leczniczy pleców to technika masażu, która pomaga pozbyć się bólu w konkretnej części kręgosłupa – ulgę odczujesz już po pierwszym zabiegu.
  • Masaż relaksacyjny – skutecznie łagodzi ból szyi, karku i kręgosłupa wywołany przez spięte mięśnie. Pomaga też w leczeniu migren.
  • Terapia nakierowana na leczenie dolegliwości bólowych – terapia manualna dostosowana do Twoich potrzeb, która pomaga w pozbyciu się bólu dzięki dotarciu do jego źródła.

Masaże relaksacyjne

Masaż to świetny sposób na uspokojenie się i wyciszenie. Zabieg sprzyja uwalnianiu się hormonów szczęścia, endorfin, i napełnia pozytywną energią. Daj wytchnienie swojemu organizmowi, wybierając jeden z masaży uwalniających napięcie i odprężających zarówno ciało, jak i umysł:

  • Masaż klasyczny – uwalnia napięcie i pozostawia Cię zrelaksowanym i gotowym do działania.
  • Masaż relaksacyjny – przygotowany specjalnie z myślą o wyciszeniu i uspokojeniu, pozwala Ci uwolnić się od trosk dnia codziennego i zapomnieć o całym świecie.
  • Masaż antystresowy – ukoi nerwy, pozwoli pozbyć się stresu i rozluźni Twoje mięśnie po ciężkim dniu w pracy.

Masaże modelujące i upiększające sylwetkę

Uciskanie ciała podczas masażu przyspiesza krążenie krwi i przemianę materii oraz zwiększa dotlenienie tkanek organizmu. Może mieć właściwości ujędrniające i uelastyczniające skórę. Jeśli szukasz masażu, który pomoże Ci wymodelować sylwetkę, oto nasze propozycje:

  • Masaż ujędrniający bańką chińską – przyspiesza przemianę materii, ujędrnia i modeluje. Pomocny także w walce z cellulitem.
  • Masaż sportowy – zalecany każdemu prowadzącemu aktywny tryb życia i korzystającemu z siłowni. Rozgrzewa, pomagając uniknąć kontuzji. Pobudza mięśnie, by jeszcze efektywniej wykorzystać czas treningu. Przyspiesza regenerację organizmu tuż po nim.

Masaże w Quick Gym w Gdańsku

Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz masaż, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Dzięki odpowiednio dobranemu masażowi pozbędziesz się dolegliwości bólowych, szybciej powrócisz do formy po urazach i kontuzjach, zrelaksujesz się, a także poprawisz ogólne samopoczucie. Masaże wykonuje u nas Karolina Kot, doświadczona i zawsze pozytywnie nastawiona magister fizjoterapii. Z pewnością będziesz zachwycony jej umiejętnościami.

Z nami skutecznie poradzisz sobie z bólem i stresem!