XBODY - sprzęt do treningu EMS - Quick Gym

XBODY – sprzęt do treningu EMS

Jako Quick Gym w Gdańsku jesteśmy oficjalnym partnerem i dystrybutorem sprzętu XBODY w rejonie:

Poznaj niezawodny sprzęt, na którym pracujemy od lat oraz najnowsze technologie, które wprowadza marka XBODY.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia – stwórz włanse studio na miarę XXI wieku!

Wraz z marką XBODY możesz:

Zgłoś się i otrzymaj ofertę na maila: a.czebiolko@xbodypoland.com

Oprócz zakupu sprzętu w ofercie mamy indywidualne i grupowe szkolenia na najwyższym poziomie.

OTWÓRZ SWOJE STUDIO EMS ZE SPRZĘTEM EMS XBODY

Każde studio EMS otwarte z pomocą XBody odniosło duży sukces na świecie, dzięki naszym zaawansowanym urządzeniom treningowym EMS wysokiej jakości. Niezrównane wsparcie biznesowe (sprawdzone modele biznesowe, sprawdzone najlepsze praktyki, obszerne know-how i gotowe do użycia materiały marketingowe) dla naszych partnerów studyjnych. Będziesz miał do dyspozycji wszystkie narzędzia niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Dowiedz się, jak możesz otworzyć własne studio XBody i dołączyć do ponad 2000 historii sukcesu z całego świata!

NAJLEPSZY SPRZĘT DO ELEKTROSTYMULACJI MIEŚNI

Budowa udanego studia EMS rozpoczyna się od wyboru odpowiedniego partnera, na którego możesz liczyć w nadchodzących latach.

XBody oferuje wysoce zaawansowane, nagradzane urządzenia treningowe EMS. Zaprojektowane tak, aby firma każdej wielkości odniosła sukces, jednocześnie dając Ci ostateczną swobodę wyboru właściwego modelu biznesowego i metody treningowej, która będzie dla Ciebie odpowiednia.

Nie tylko sprzedajemy sprzęt, ale także dbamy o Twój sukces. Przez lata wypracowaliśmy szeroką wiedzę biznesową, najlepsze praktyki, gotowe materiały marketingowe, zdjęcia, filmy wideo, plany pięter studyjnych i szablony projektów studyjnych, którymi chętnie podzielimy się z Tobą za darmo.

Dołącz do rodziny XBody i ciesz się korzyściami płynącymi z bycia częścią zwycięskiego zespołu!

EWOLUCJA BRANŻY EMS

Popularność treningów z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni stale rośnie. Treningi EMS cieszą się popularnością wielu ćwiczących i zaufaniem profesjonalistów. Coraz więcej rzetelnych badań potwierdza ti, co tysiące ćwiczących i trenerów wie od dawna technika EMS działa.

Pytanie, czy zadziała właśnie dla Ciebie jako sposób na rentowny biznes i przyszłościowy kierunek rozwoju studia? To się okaże, ale jeśli ostatnie 5000 udanych prób coś znaczy, to bądź dobrej myśli.

Najnowocześniejszy sprzęt i akcesoria, know-how setki specjalistów, program zaawansowanych szkoleń trenerskich oraz pełne wsparcie techniczne i biznesowe – na to możesz liczyć przystępując do społeczności XBODY!

PO CO OTWIERAĆ STUDIO XBODY EMS?

Zapotrzebowanie na treningi EMS gwałtownie rośnie na całym świecie. Statystycznie udowodniono, że 90% naszej populacji prowadzi nieaktywny tryb życia, ponieważ nie mają czasu na treningi. Mają urazy lub trening jest dla nich bolesny, nie zauważyli korzysci lub trening był na nich nudny – więc przestali. Treningi EMS są bardziej efektywne niż tradycyjne metody, mogą zaoszczędzić sporo czasu dla siebie.EMS to jednocześnie dobra zabawa i wyzwania związane z treningami.

EMS jest przyszłością efektywnego treningu, a XBody stoi w czołówce porducentów. Dzięki najnowszym osiągnięciom, niezawodnemu wzornictwu i funkcjom zwiększającym zysk, urządzenia XBody pomogą Twojemu studiu odnieść sukces.

Dzielimy się również z naszymi partnerami studyjnymi naszym bogatym doświadczeniem na temat tego, co działa, a co nie pomaga Twojemu studiu osiągnąć sukces tak szybko i łatwo, jak to tylko możliwe.

STUDIO EMS – krótki efektywny trening!

Na przestrzeni lat treningi  EMS udowodniło swoje liczne korzyści setkom tysięcy klientów, którzy co tydzień trenują z XBody na całym świecie. Od modelek po profesjonalnych sportowców, coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać korzyści dla siebie.

Treningi są krótkie, przyjemne i efektywne, 90-minutowy tradycyjny trening może zmieścić się w 20-minutową sesję EMS. Nic dziwnego, że zyskał on taką popularność tak szybko. Ludzie, którzy chcą być w dobrej formie lub wyglądać jak najlepiej, mogą zaoszczędzić dużo czasu i wysiłku, aby osiągnąć swoje cele.

Na całym świecie otwarto ponad 2000 studiów z urządzeniami XBody. Ponieważ coraz więcej ludzi o tym słyszy, zapotrzebowanie na wysokiej jakości treningu z zakresu EMS rośnie w postępie geometrycznym.

ODKRYJ URZĄDZENIA DO ĆWICZEŃ EMS

Firma XBody oferuje profesjonalne urządzenia do ćwiczeń EMS zaprojektowane z myślą o zaspakajaniu różnorodnych potrzeb klientów, różne koncepcje studia oraz modele biznesowe.

Dowiedz się, dlaczego ponad 2000 właścicieli studiów na całym świecie wybrało właśnie nas.