Trening EMS Gdynia - Trening Personalny Gdynia - EMS Gdynia | Quick Gym

EMS Gdynia

Skuteczny trening EMS Gdynia

Szczupła sylwetka jest Twoim marzeniem, a może chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną lub zmagasz się z kontuzją? Jeśli tak, to skorzystaj z treningu EMS Gdynia to miasto, w którym nasza firma ma swoją siedzibę. Trening EMS, czyli Electrical Muscle Stimulation polega na elektrostymulacji mięśni podczas ćwiczeń za pomocą podłączonych punktowo elektrod. W zależności od tego, które partie ciała chcesz wzmocnić i wyćwiczyć, np. ręce, nogi, brzuch czy plecy, to do nich są przyczepione stymulatory. EMS pozwala zastąpić intensywne oraz wyczerpujące wizyty na siłowni, ponieważ dzięki elektrostymulacji efekty są znacznie szybciej osiągane. Już po 10-12 tygodniach regularnych treningów zauważysz różnicę.

Dla kogo treningi EMS

Metoda EMS z uwagi na bezpieczeństwo może być stosowana przez prawie każdą osobę, która ukończyła 18 lat. Zaleca się ją zarówno osobom młodym, w średnim wieku, jak i również seniorom w celu usprawnienia kondycji ruchowej. Jak w każdej metodzie terapeutyczno-usprawniającej występuje kilka przeciwwskazań. W tym przypadku są to: ciąża, rozrusznik serca, zmiany nowotworowe, endoprotezy metalowe kończyn, przebyte zawały serca oraz udary mózgu, a także stany zapalne narządów wewnętrznych. Przed rozpoczęciem treningów zawsze przeprowadzamy szczegółowy wywiad z osobą rozpoczynającą trening. Omawiane zostają zarówno przebyte schorzenia, jak i aktualny stan zdrowia oraz samopoczucia. Następnie zostaje opracowany zestaw ćwiczeń, które są wykonywane pod okiem osobistego trenera.

Zastosowanie treningów EMS Gdynia

Trening EMS ma szerokie zastosowanie w rehabilitacji, sporcie oraz fitnessie. Metoda ta wykorzystywana jest m.in.: do stymulacji naturalnych skurczy mięśni i ich wzmocnienia, łagodzenia bólu mięśni oraz stawów, przyrostu mięśni lub ich rozluźnienia, a także zapobiegania zanikowi mięśni (sarkopenii) u osób starszych. Z uwagi na swoje szerokie spektrum działania coraz częściej wykorzystują ją też fizjoterapeuci. Wysokie bezpieczeństwo wraz z indywidualnie dobranym zestawem ćwiczeń, wykonywanych pod okiem doświadczonego trenera sprawiają, że coraz więcej osób uprawiających sport, zarówno wyczynowo, jak i amatorsko, decyduje się na trening EMS Gdynia to miasto, gdzie możesz skorzystać z naszych usług. W naszym studiu czekają na Ciebie wykwalifikowani trenerzy, którzy pomogą dobrać odpowiednie spektrum ćwiczeń według Twoich indywidualnych potrzeb oraz predyspozycji. Metoda EMS stanowi doskonałe rozwiązanie w fitnessie, jako sposób uzyskania szczupłej sylwetki. Dla osób chcących pozbyć się zbędnych kilogramów mamy w swojej ofercie specjalne zestawy ćwiczeń, które skutecznie pomogą się ich pozbyć bez tzw. efektu jo-jo. Szczególnie polecamy metodę EMS osobom niemającym motywacji do podjęcia intensywnych ćwiczeń. Jeśli, zależy Ci na zdrowej sylwetce, EMS to doskonałe rozwiązanie na Twój pierwszy trening personalny Gdynia to miasto, w którym funkcjonują liczne kluby fitness. Jednak nie w każdym możesz znaleźć wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę. Nasi trenerzy posiadają nie tylko liczne certyfikaty, lecz również dysponują szeroką wiedzą z zakresu EMS.