ZALETY TRENINGU EMS

ELEKTORSTYMULACJA MIĘSNI

Trening EMS to niebywałe połączenie fizjoterapeutycznej elektrostymulacja mięśni z nowoczesnym treningiem personalnym. jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych metod treningowych dla każdego niezależnie od wieku, potrzeb czy celów treningowych.

BEZPIECZEŃSTWO

Trening EMS jest całkowicie bezpieczny. Angażuje wszystkie grupy mięśniowe, bez obciążania stawów i układu nerwowego. Częstotliwość, intensywność i głębokość impulsu jest ustawiona przez wykwalifikowanego trenera.

KAMERALNA ATMOSFERA

Trening EMS wykonywany jest w kameralnej, komfortowej atmosferze, sam na sam z trenerem personalnym, bez osób trzecich. Z dala od zatłoczonych komercyjnych klubów fitness - bez gapiów i zbędnych komentarzy.

TRENING PERSONALNY

Każdy trening jest indywidualnie dopasowany do wyznaczonego celu i poziomu zaawansowania ćwiczącego. Treningi wykonywane są pod okiem najlepszych trenerów EMS.

ŁAGODZENIE BÓLU PLECÓW

Metoda treningu personalnego EMS w skuteczny sposób wzmacnia rzadko trenowane mięśnie głębokie, które są odpowiedzialne za silne i zdrowe plecy. Trening ten wzmacnia tzn. stabilizację centralną, dzięki czemu usuwa lub znacznie redukuje przyczynę bólu pleców.

UTRATA TKANKI TŁUSZCZOWEJ

20 minutowy trening spala do 1200 kilokalorii, skutecznie wspomagając redukcję tkanki tłuszczowej, wykorzystując efekt EPOC. Elektrostymulacja znacznie przyśpieszy Twój metabolizm, dzięki czemu będziesz w stanie lepiej kontrolować swoją wagę.

SZYBKIE REZULTATY

Rezultaty zostały potwierdzone badaniami naukowymi przez Niemiecki Uniwersytet Sportowy w Koln. Pierwsze efekty są widoczne po 10-12 treningach. Zaczynając od 1 treningu w tygodniu zauważysz, że będziesz czuć się lepiej i zdrowiej wyglądać.

LEPSZE SAMOPOCZUCIE

Trening 20 minutowy to nie tylko praca nad ciałem, ale także nad dobrym samopoczuciem. Certyfikowany trener zadba o efektywność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość Twojego treningu.

BEZ ZOBOWIĄZAŃ

Nie płacisz za wstęp na teren Studia tak jak na zwykłej siłowni a następnie za trening z trenerem. Nie podpisujemy umów długoterminowych - płacisz jedynie za odbyte treningi lub konkretny pakiet.

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

Efekty są widoczne już po 8-10 treningach. Tylko 20 minut w tygodniu wystarczy by osiągnąć zadawalający efekt. 20 minutowy trening odpowiada 2 godziną treningu na siłowni bez negatywnego wpływu na zdrowie.

ATRAKCYJNY CZAS TRENINGU

Trening trwa tylko 20 minut i jest wykonywany 1/2 razy w tygodniu. W tym czasie pracują wszystkie mięśnie jednocześnie, a impuls dociera nawet do głębokich warstw mięśni. Mięśnie pracują na najwyższym poziomie już od 1 sekundy treningu.

OCHRONA STAWÓW

Podczas treningu EMS nie występują przeciążenia działające na stawy, gdyż nie używamy ciężkich obciążeń zewnętrznych typu sztangi czy hantli. Podczas treningu wykorzystujemy obciążenie swojego ciała bądź niewielkich ciężarków czy gum.